Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU

Mahmut Barik (Yönetim Kurulu Başkanı)

İstanbul doğumlu olan Mahmut Barik ilk ve orta öğrenimini ikamet ettiği Arnavutköy ilçesinde tamamladı. Namık Kemal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Arnavutköy ilçesinde faaliyet gösteren Arnavutköy Belediyespor kulübünde 4 yıl lisanslı olarak futbol oynadı.  Şu anda özel sektörde faaliyet gösteren bir inşaat firmasında inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır.

Aliihsan Taş (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

1993 yılında Mersin Erdemlide doğmuştur. Aslen Mersin Silifkelidir. İlk-orta ve lise eğitimini Erdemli’de almıştır. 2011 yılında yapılan üniversitelere giriş sınavında Türkiye  67.si olmuş ve lisans hayatına başlamıştır. Tam burslu olarak özel bir üniversiteden okul birincisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra ülkemizin önce gelen hukuk bürolarında çalışmış ve 2017 yılında ÖZTÜRK&TAŞ Hukuk Bürosunun kurucu ortaklarından olmuştur. Galatasaray Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans programından ticaret hukuku alanında yazdığı “Limited Şirketlerde Müdürler” konulu tezi oy birliği ile kabul edilmiş ve mezun olmuştur. Halen İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Şu anda serbest avukatlık yapmaktadır. Yerli ve yabancı birçok müvekkile; ticaret hukuku, kooperatif hukuku, bireysel ve toplu iş hukuku, gayrimenkul hukuku, şirketler hukuku, aile hukuku, icra ve iflas hukuku, vatandaşlık hukuku, idare ve vergi hukuku alanlarında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. 

Melike Birel (Yönetim Kurulu Genel Sekreter)

1992’de Bursa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi ve 2014 yılında mezun oldu. 2015 yılında İstanbul Barosu’na kaydolarak avukat olarak çalışmaya başladı. Halen müvekkillerini mahkemeler nezdinde temsil etmekte, şirket ve kişilere danışmanlık vermekte ve Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Avukatlık mesleğinin yanı sıra, kadınlara ve çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve yardımlaşma projelerinde görev almaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.  

Ümit Kaya (Yönetim Kurulu Saymanı)

1998’de İstanbul Arnavutköy’de doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Arnavutköy’de tamamladı. Sakarya Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünden mezun oldu. Şu anda özel sektörde faaliyet gösteren bir inşaat firmasında çalışmaya devam etmektedir.

Gökhan Türker (Yönetim Kurulu Üyesi)

1980 İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul Bahçelievler’de tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde son sınıfta eğitimine devam etmektedir. Satın alma ve satış pazarlama konusunda kurumsal firmalarda yaklaşık 15 yıl yöneticilik konusunda tecrübe sahibi olduktan sonra havacılık sektörüne geçiş yapmıştır. Yaklaşık 5 yıl bu alanda çalıştıktan sonra gayrimenkul ve inşaat sektörüne girmiştir. Halen bu alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Feyzanur Öztekin (Yönetim Kurulu Üyesi)

Erzincan doğumlu olan Feyzanur Öztekin ilk ve orta öğrenimini Erzincan’da  tamamladıktan sonra 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde İngilizce lisans eğitimine başlamış ve 2018 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Mahkemeler nezdinde ve hukuk bürosunda yasal stajını 2019 yılında tamamlamış olup İstanbul barosu mensubu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gamze Ateş Uysal (Yönetim Kurulu Üyesi)

1992 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamlamıştır. Yıldız Teknik  Üniversitesi iş güvenliği bölümü mezunudur. C sınıfı İSG uzmanı olarak çalışmaktadır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi çalışma ekonomisi son sınıf öğrencisidir. Medipol ve Aydın Üniversitelerinde bu alanda eğitim vermiştir.